| anonim_4396 a întrebat:

Deci mess-ul meu nicidodata nu merge. Ca sa mearga o zi trebuie sa il instalez. Am zis ca poate e o problema minora adica daca mi s-a intamplat azi nu se intampla mereu, dar deja de 3 zile il reinstalez in fiecare zi ca sa pot sa stau si eu pe mess. Aveti vreo idee care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| cooldede38 a răspuns:

Pai,si mausa mea are aceiasi problema.Ea cauta pe google yahoo Romania si se logheaza asa. Poate vb cu orice pers din lista ei.Incerca si tu.happyImi dai funda te rog?:*

2 răspunsuri:
| EgoFiet a răspuns:

Ce mess e?

| anonim_4396 explică (pentru EgoFiet):

Cel nou 11.5 happy