| andreea223 a întrebat:

:*. nu stiti de ce nu pot sa pun emoticoane pe mess? am 11`le si daca scriu cuiva de exemplu "ceao :*" nu trimite decat textul fara emoticoane. am incercat sa il reinstalez dar tot nu merge. si am incercat sa instalez si versiuni mai vechi de mess da zice ceva de firewall si nu ma lasa sa il instalez. ma puteti ajuta? laughing:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu am patit asa.Este din cauza ca ai sweetim, iar yahoo messenger 11.5 nu are nevoie de sweetim.Dezinstaleaza sweetimul si apoi o sa iti mearga :*Success!

5 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Trebuie să dezinstalezi sweetIM.

| Smilee4Mee a răspuns:

Incearca sa le pui duble adica asa ::** si iese un pupic:*. Mie imi merg dar nu toate in schimb pe conferinta merg. Succes!

| meyyda a răspuns (pentru Smilee4Mee):

Multumesc mult smilee4Mee,m-ai ajutat. Daca doresti id-u meu de messenger este. fetitza_rasfata_madalina_pysy

| Smilee4Mee a răspuns (pentru meyyda):

Cu placere:**

| clauX a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa dezactivezi swetim (eu asa am facut)
merge garantat
funda plz