| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp ma simt tot mai singur! Am 16ani prieten bun am avut si eu, cu care puteam discuta orice cu el dar si'a gasit "iubirea vietii" si de o luna e alt om nu mai raspunde la tel decat odata la la 2-3zile sau suna el cand are nevoie sa mearga undeva sau sa iasa afara si nu are cu cine! Vreau si eu pe cineva care sa ma inteleaga sa tina la mine asa cum sunt! Nu stiu cat de frumos/urat sunt, eu sut ceva mai grasut spuneti voi daca sunt urat http://www.facebook.com/myrceagl! Eu sunt mai timid ce sa fac vorbesc cu fete si toate imi spun ca sunt dragut si de gasca dar de ce nu ma vrea nimeni? Spuneti'mi si voi ceva!

Răspuns Câştigător
| Pikaciuuu a răspuns:

Cunosc si eu prieteni dinastia straight face Cred ca ar trebui sa ii spui verde-n fata ca s-a schimbat mult in ultimul timp si nu mai e acelasi happy Si in legatura cu gasca thinking Tot ce trebuie e sa ai tupeu happy Nu oi fi eu pe placul tututor, dar am tupeu pe mine de mai pot da la altii laughing si mai sunt si tare`n gura incat comentez cand altii spun ceva de mine saua prietenii mei happy Eu intotdeauna am o problema cu altii care sunt mincinosi sau oamenii pe care nu`i suport sau baietii care comenteaza straight face mai ales ca aici pe la mine ei se cred zeul iubirii si a frumusetii si se dau mari ca vezi Doamne ce frumosi sunt ei straight face Dar nu ma las batuta raised eyebrows Ai grija ce faci smug

3 răspunsuri:
| Pikaciuuu a răspuns:

Mersi de funda :* Sa imi spui printr`un mesaj [ daca vrei ], daca ai rezolvat ceva cu prietenii tai happy

| BlondaBă a răspuns:

Nu te lasa calcat in picioare de nimeni. Viata trece si nu iti pune toata incredere in prieteni oh go on majoritatea te lasa cu botu` pe labe ( mai pe romaneste ) cand ai cel mai mare ajutor. Incearca sa socializezi cu toata lumea si nu astepta sa vorbeasca ei cu tine, baga-te tu in seama cu ei happy. Bafta!

| BlondaBă a răspuns (pentru BlondaBă):

Cand ai nevoie de cel mai mare ajutor! ** ma scuzibatting eyelashes