| ShyGirl a întrebat:

De ceva timp vorbesc cu un baiat(ca amici). Ne intelegem super. Uneori imi da de inteles ca ar vrea sa fie cu mine, alteori imi vorbeste. distant, rece. Ce as putea face pentru a stii ce doreste cu adevarat thinking Pentru ca nici sa-l intreb asa direct n-as vrea >:"

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai daca aveti prieteni comuni care chiar sa fie de incredere il poti pune sa-l intrebe fara sa zica ca e pus de tine big grin...asa sigur vei afla adevarul. Nu cred ca va minti, cu toate ca de obicei cu toti evitam adevarul

| badboyvlad a răspuns:

Crec cem mai bine ar fi sa te dai la el. Adica sa te freci d el..., sa-l imbratisezi de la spate... Chestii din astea d lipeala. Eu zic ca va merge

| Coco_9231 a răspuns:

Ii spui pe mess daca ai id lui daca el simte ceva pentru tine...