| GhGeorgiAnA2 a întrebat:

Dupa cum zice si categoria am probleme cu dragostea sad! De cand a inceput scoala m.am indragostit de un baiat din scoala. el a avut o relatie cu o fata din scoala... timp de un an de zile.Bineinteles sau mai certat. si chestii de astea. de cand vorbesc cu el s-au despartit, i-am zis ca-l plac, el mi-a spus ca ii place de o fata din scoala de o saptamana, si mereu cand il intreb de ce fata din scoala ii place evita subiectul. Voi ce credeti, ma place? sau doar vrea sa fim amici? specific ca vorbeste super frumos cu mine! ma si alinta. ce se intamplaaaaaa? sad

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Cred ca nu esti tu fata respectiva si ai facut o amre prostie.Tu ca fata nu trebuie sa ai spui unui baiat ca il placi ci sa ai demonstrezi asta cu timpu.El acum te poate manipula si poate sa creada ca te poate avea cand vrea el -esti pe plan secund. Demonstreaza-i ca nu e vb de asta si fa-l sa intelega ca desii ai spus ca il palci nu esti ofata usoara happy.

| GhGeorgiAnA2 explică (pentru Danysan):

Pai...el mi-a zis ca isi daduse seama de mult ca.l plac... oricum o sa incerc sa fac asa cum ai zis, multumesc!

| 26Geo a răspuns:

Nu te-ai indragostit, il placi, e o diferentahappy Faptul ca te alinta si iti vorbeste frumos, nu inseamna ca te place la modul alahappy Incearca si tu sa-l atragi cu privireahappy

| cirligvladimir a răspuns:

Nu te place ca esti urita