| anonim_4396 a întrebat:

De ceva zile, imi place de o fata. Ne-am apropiat, vorbim des, ma ia de brat, imi vorbeste frumos, rade, zambeste... Ea e genul de fata mai sensibila, acum intrebarea mea este: Oare ii place de mine?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nuuuu! Din cauza ca te uraste face asa. Ce crezi?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Cu siguranță! Ar trebui sa îi spui ce simți pentru ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu de ce crezi ca te ia de brat si alte chestii din astea? Categoric te place. Vezi ce faci...

| AndyPeScurt a răspuns:

CRED CA TE PLACE SAU TE CONSIDERA CA PE UN PRIETEN BUN FETELE SUNT COMPLICATE.
TOTUSI LASA TOTU SA VINA DE LA SINE.
DACA FACI TU PRIMU PAS EXISTA RISCU SA TE CREDEA VRE UN PERVERS SI SA NU MAI VORBEASCA IN VIATA IEI CU TINE(AM PATIT ACUM 6 ANI ERAM IN A6A

| daniela281 a răspuns:

Da, 100%

| Anonim28282893949 a răspuns:

Si eu sunt o fata sensibila deci din experienta sigur te place. Ai grija sa nu o ranesti!