| anonim_4396 a întrebat:

De cine va place mai mult : Sasuke sau Gaara? Mie de Gaara big grin. E genu` meu :X.

7 răspunsuri:
| Mitsuri10 a răspuns:

Pai la fel ca tine Gaara.love struck.Este super dragut si puternic.Si arata atat de bine... Sper ca te-am ajutatwinking.

| Rebe97 a răspuns:

Sasuke...♥Dar și Gaara mi-e simpatic!

| Alexanderrrrr a răspuns:

Amandoi Gaara te rupe de la departare are o forta incredibila dar de aproape este foarte slab mai ales daca se lupta cu unu foarte rapid.Sasuke are o forta incredibila si agilitate foarte mare.Are un avantaj mare cu acel Mangekou Sharingan mai ales acum ca si-a implantat ochii lui itachi isi va trezi un Eternal Mangekou Sharingan foarte puternic deci mai mult imi place Sasuke

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot alege :-s.
Gaara chit ca e mai ciudat, are o inima buna puppy dog eyes (si-mi place freaza laughing) )
iar sasuke, e si draguuuuuut si razbunator =p~

| Florian_Alin_1991 a răspuns:

Gaara si-a dat seama ca daca folosesti ura nu te va ajuta la nimic, acest lucru a fost prins de la Naruto.Naruto tine foarte mult la Gaara si incercand sa il ajute pe Sasuke cum a facut-o cu gaara.

| xDramaQueenx3 a răspuns:

La început mi-a plăcut Sasuke. Acuma îmi place Gaara tongue

| Xcuti0n a răspuns:

Mie de Sasuke e mai rau si ii place razbunarea laughing