| lll_2710 a întrebat:

De Craciun am primit de la prietena mea foarte buna un cadou superb, handmade. Si eu nu am nicio idee despre cadoul pe care ar trebui sa i-l dau! Va rog sa imi dati idei de cadouri cat mai originale si accesibile. Pot fi si handmade. Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Gandeste-te la ce i-ar placea ei sa primeasca. Ce si-ar dori. Tu o cunosti cel mai bine, deci e hotararea ta. Chiar o poti intreba ce isi doreste, dar asa, mai pe ocolite.

| BiancaGeorgya a răspuns:

Am o idee... dai o bluza foarte frumoasa si sa-i zici "La multi ani"! Funda?

| Ellynna a răspuns:

O cutie de bijuterii!:-) Funda?