| mydarkestdays a întrebat:

De curand am descoperit ca sunt fascinata de modelling. as vrea sa incep niste cursuri din vara. dar problema este ca sunt cam scunda... am 1. 60. vreau parerile voastre dar mai ales ale unor fete care sunt modele. trebuie neaparat sa fii inalta ca sa fii model? multumesc!

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Depinde de vârstă. Dacă eşti mai micuţă, vei mai creşte, deci nu trebuie să'ţi faci probleme din cauza înălţimii. Ca să'ţi faci o carieră din asta, normal că trebuie să ai peste 1, 75, altfel n'ai şanse.
Paşte fecirit.

| mydarkestdays explică (pentru Tweetymrrr):

Am 15 ani. nu vreau sa-mi fac o cariera din asta, vreau doar sa fac niste cursuri si apoi vad eu...

| Tweetymrrr a răspuns (pentru mydarkestdays):

Încercarea moarte n-are. Du'te şi vezi ce şi cum, înscrie'te peste tot, undeva trebuie să fii acceptată. Poate, cine ştie, vei reuşi să devi model.

| Iolss a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fii inalta de sa spargi tavanul:-P... Daca nu vrei sa-ti faci o cariera din asta inaltimea ta e perfecta!kiss
Sper ca te-am ajutat! PASTE FERICIT!