| rRamses a întrebat:

De curand am o problema cu Facebook. De vreo 2 zile am observat ca atunci cand incerc sa caut o anumita persoana nu imi mai arata poza de profil a persoanei respective sau a persoanelor pe care le-am cautat ci doar numele, iar dupa ce selectez imi da mai multe persoane cu nume asemanator. As dori sa stiu daca se poate face ceva in privinta asta.

1 răspuns:
| Printesa10TM a răspuns:

Daca nu gasesti persoana pe care o cauti probabil ti-a dat ignor.