| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am si eu o intrebare.
In activity log la Facebook,imi arata ca am reactionat la niste povesti acum ceva timp, scrie numele persoanelor la care am reactionat acolo, dar nu arata poza lor. Problema este ca sunt multe persoane pe Facebook cu acelasi nume si nu pot sa imi dau seama la care dintre ele am reactionat.
Cum pot sa fac sa vad mai detaliat?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca poti doar sa intri pe numele fiecareia si sa vezi cui i-ai dat like, mai mult de atat nu poti face.