| adimancool a întrebat:

De curand am vazut pe net o femeie care sia marit sanii cu 3 marimi doar ca a mers la terapeut sau ceva de genu si cica ala a facut-o sa isi bage in cap ideea ca sanii ei vor creste thinking ...habar n-am daca e adevarat am vazut pe un canal de stiri si asa vrea sa stiu cum pot sa imi bag in cap ideea ca voi slabi I don't want to see...am 14 ani si vreo 80 kg si 1, 6-1, 7 m mai putin cred crying( si vreau sa fac si eu aceeasi chestie dar pe net numi pot permite un "terapeut" funda la cineva care ma poate ajutasad. scuze categoria

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si eu ma chinui de ceva ani cu banii, ma gandesc sa se inmulteasca da sunt incapatanati si nu vor

| Fabiana2R a răspuns:

Aiureala... Au nevoie de rating