| alexxxz1511 a întrebat:

De curand mi-am ras o linie de spranceana cum se poarta acum stiti, si mi-a zis cineva ca in locul ala nu mai creste la fel de des, o sa creasca mai rar
vreau sa stiu daca e adevarat

3 răspunsuri:
| eme a răspuns:

Pai depinde. daca ai ras-o creste mai des. dar eu stiam ca o tai putin cu forfecutza si apoi tragi cu penseta ca sa-ti iese o dunga.tongueacum nu stiu cum ai facut-o tu, eu asa il fac pe pr meu si creste mai rar

| emi_8585 a răspuns:

In timp o sa iti creasca lua fel ca inainte.

| ionela1560 a răspuns:

Creste mult mai des daca l-ai ras nu o sa creasca mai rar lol