| marilena90 a întrebat:

am si eu o problema... sprancenele mele cresc foarte diferit una creste foarte repede si una foarte foarte incet.
acum ceva timp le-am lasat sa creasca pentru ca se poarta sprancenele groase doar ca cea car imi creste greu, nu mi-a crescut foarte bine in inaltime ( la colt) am 2 ire si mult puf.
am inteles ca daca rad putin locul respectiv ( fara sa intru in spranceana propriu-zisa ) o sa-mi creasca foarte frumos.
ESTE ADEVARA?
A INCERCAT CINEVA?
dau funditaaaaa :*

2 răspunsuri:
| LoveTenis a răspuns:

Cam da este adevarat! Du-te la un salon sa ti le aduca la aceeasi forma! Daca va putea evident dar daca ele vor creste tot asa de ce nu mergi la un salon de beauty la un medic ceva? Cineva va putea sa iti rezorve problemele nu iti fa griji!happy

| marilena90 explică (pentru LoveTenis):

Pai eu la salon ma duc de obicei am sparancene foarte frumoase ( fara sa ma laud laughing ) doar ca nu imi creste portiunea aia si asa am citit pe net... mai ales ca eu stau cu ele imbibate in ulei de ricin toata ziua