| paynehunter a întrebat:

De fiecare data cand intru intr-un video, pe youtube, cand apare reclama la video(de obicei la videourile populare), pur si simplu iese imaginea videoului din ecran si se muta in colt, iar eu nu pot sa fac nimic sa o pun la loc.Chestia asta se intampla numai la youtube, si numai la google chrome, am incercat cu mozila si merge ok. Ajutati-ma daca puteti si daca va pricepeti, dau funda.
...si va rog nu imi spuneti sa folosesc mozila, pentru ca imi merge foarte greu, la fel si internet explorer, google chrome e cel mai rapid.

1 răspuns:
| AndreeaKristina a răspuns:

Pai pentru a iesi din reclama trebuie sa astepti cateva secunde si apoi iti apare spik... si dai pe el si gata!