| MariusBoy2013 a întrebat:

Sa updatat windowsul si acum nu mai merge sa vad videourile bine pe net, nu stiu ce are o parte din video merge si cealalta se blocheaza pe intervale mici de timp 1sec 2. (ex:pe partea dreapta a videoului se blocheaza si pe partea stanga merge normal)
Eu folosesc Google Chrome si am zis sa intru pe Internet Explorer sa vad daca face la fel cu videourile, am intrat pe youtube si am observat ca totul e normal tot videoul merge cum trebuie fara sa se blocheze.
Am intrat inapoi pe Chrome si am sters toate datele de navigare in speranta ca va merge ca si inainte dar nu s-a schimbat nimicsad ce pot sa fac?
P.s: am scris repede de asta sunt greseli.

1 răspuns:
| Danutz_Nicusor_1994 a răspuns:

Foloseste opera