| bianca_1157 a întrebat:

De la cate saptamani se vede sarcina la ecograf? Am avut un contact sexual acum 3 saptamani neprotejat (ejaculare inauntru), am fost la ecograf dupa 2 saptamani si nu s-a vazut "bebe" in schimb niste chisturi ovariene, astazi am sezisaz areolele marite, si mi se vad venele pe sani, culoare usor albastruie...eu nu stiu ce sa mai cred, please help, mentionez ca ciclul menstrual mi-a intarziat 3 zile, iar acum 4 zile ma dureau sanii de numa (durere care prevesteste ciclul menstrual) acea durere mi-a trecut! Inainte nu trecea pana nu imi venea ciclu, DAU FUNDITA, mersi :*...

Răspuns Câştigător
| Minnie_7097 a răspuns:

Poti sa faci un test de sarcina ca sa te convingi daca ai ramas insarcinata ca sunt sanse destul de mari daca a ejaculat inauntrustraight faceiar apoi mergi totusi la un medic, si poti lua anticonceptionale ca sa nu iti faci griji tot timpul si foloseste prezervativsad te scapa de mult mai multe probleme nu numai de o sarcina
Ai grija de tine so bafta multa>big grin