| ROCKERforever14 a întrebat:

De la cati ani incepe sa-ti creasca barba vreau tare o sa-mi las ca la rockari funda

Răspuns Câştigător
| Bris a răspuns:

De la 15 -16 ani la uni poate chiar si la 14... foarte rar.

| ROCKERforever14 explică (pentru Bris):

Mersi deci la 14 ca am 13 si imi creste pe jumatate mersi cum am promis funda ta meritata

18 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Vezi că faci rockerii de râs cu gramatica ta!

| ROCKERforever14 explică (pentru Paulla):

Omule salut un rockar destept nu e decit un tocilar eu invat pe 9 si ma grabesc deci n-am timp de gramatica ok calmeaza-te si nu te baga daca nu vrei ok pas

| Paulla a răspuns (pentru ROCKERforever14):

Sunt fată, speram să-ţi dai seama după nume dar în fine.
Un rocker deştept nu e decât un tocilar? Ca să ştii şi tu, iq-ul nu are legătură cu notele pe care le ei la şcoală. N-ai timp de gramatică? Mda, m-ai lămurit.
And btw, sunt calmă. Degeabă te chinui să pui acum cratima, ai dovedit bine înainte că nu ştii unde să o pui. Să nu mai zic că nu ştii rostul virgulei şi rostul punctului şi nici când se foloseşte î din a şi când î din i. Nici cu engleza nu stai prea bine. Te rog nu te da mare că eşti rocker când ai toate 'calităţile' astea.

| ROCKERforever14 explică (pentru Paulla):

Doamne ce-am mai ras.(multumita.pe bune, stii ce aici nu e limba romana e un sait tare care te ajuta si tu u esti profa ca sa-mi zici ce si cum si nu am citit idul sorry si cu english stau bine in a doua am luat diploma la english ce chestie virgula si punct ma lasi hahahahha

| Paulla a răspuns (pentru ROCKERforever14):

Ce bine stai tu cu engleza! 'rockar', 'sait', ai putea să-mi fii profesor!
Nu trebuie să scrie mare pe prima pagina 'A SE VORBI CORECT DPDV. GRAMATICAL', e o chestie care ţine de educaţie şi bun simţ. Dar e clar că duci lipsa de amândouă. Să ghicesc, 'rockarule', asculţi Jonas Brothers?

| ROCKERforever14 explică (pentru Paulla):

Da buna gluma ascult godsmack ei sunt metalist si tu rockarito asculti hana montana big grin

| Paulla a răspuns (pentru ROCKERforever14):

Ah! Godsmack, m-ai dat gata! Nu ştiu ce te face să crezi că ascult Hannah Montana, dar nici nu-mi bat capul. Se vede clar ce-i de tine. Din cauza specimenelor ca tine unii au o părerea proastă despre rockeri.

| perfectsmile12345 a răspuns (pentru Paulla):

Paulla lasa-l ca e copil nici nu s-a prins cum se scrie ''rocker'' el tot scria rockar dupa cum i-ai spus ca e un tocilar e un tocilar cu t mare si site el il scrie sait.

| FunkPunk a răspuns:

U trebuie sa mergi ineaparat la psiholog, si nu glumesc

| ROCKERforever14 explică (pentru FunkPunk):

Ok o sa incerc deodata dupa tine mai taci nu te baga ok