| andriana_;) a întrebat:

De la ce varsta e normal sa incepi sa porti pantofi cu tocul inalt?
eu am 14 si mama oricum nu pre imi permite, cu toate ca eu ma simt ft bine in ei.

1 răspuns:
| VadTot a răspuns:

Pai intrebarea asta trebuia sa i o pui mamei tale care nu ti da voie sa porti pantofi cu toclaughing)Nu cred ca este o virsta anume in care este normal sa porti pantofi cu toc mai mult tine de mentalitatea fiecarui parinte ce i permite si ce nu i permite copilului sau deci tu avand virsta care o ai deci parinti tai fiind mai ...nu stiu cum sa spun sa nu i jignesc...nu ti da voie.deci mai astepata si tu sa cresti happysi peste 2.3 ani probabil iti va da voie sa porti pantofi cu toc happypina atunci cred ca ar fi mai bine sa ai alte ingrijorari si grijilaughing