| Ĺöļļy_8212 a întrebat:

daca porti sutien ti se lasa sanii? sau se opresc din crestere? am 14 ani si nu am sanii foarte mari.straight face. FUNda! pls rasp urgent!:X

8 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Din cate stiu eu nu. Ce vede ff naspa fara sutien :S. Apropo, frumos nume smug

| αℓє a răspuns:

Eu nu am auzit sa ti se intample asa ceva.
Ciudat. Poate de la bustiera happy

| MissL a răspuns:

E adevarat ca se lasa happy

| Kimy_8371 a răspuns:

Buna, Lolly! Nu e adevarat, nu are nimic daca porti sutien insa cum zice si Sony poti evita purtarea lui in casa ca sa ii mai lasi macar putin liberi. Si nici nu este bine daca dormi noaptea cu sutienul pe tine.
Sunt recomandate bustierele, dar acum pe noi fetele nu ne mai multumesc nici astea, vrem sa avem sanii cat mai mari.
Eu te sfatuiesc sa porti in continuare sutien fara nici o grija, ca ei daca au de crescut, cresc si daca porti sutien si daca nu si chestia cu lasatu nici aia nu e adevarata. Daca ar fi adevarata cred ca ar trebui sa cedem pe strada numai femei cu sanii lasati.

| Rebeccadamia a răspuns:

La mine, personal, nu a avut nici un efect sautienul desi port de la 12 ani.Nu cred ca are vreun efect negativ, doar peste multi ani s-ar putea sa ti se lase sanii... Evita sa il porti cand stai prin casa, sau vara cand iesi, purtand tricouri cu spatele gol.E super sexy fara sutien, desi nu ai sanii foarte mari. Sper ca te-am ajutat, te pup!

| dragutza_4314 a răspuns:

Nu purta sutiene, mai bine porti bustiere.Sutienele tin sanii, iar ei sa obisnuiesc tinuti si mai bine porti o bustiera care sa nu iti fie mica.

| SenioritaBarbie a răspuns:

Pofim? Cine te-a mintit?laughinglaughinglaughing Nu-i asawinking Stai linistita mai cresc si bustierele sunt bune pana la varsta de 13 ani dar dupa deja hai sa fim serioaselaughing

| Sony10 a răspuns:

Pai evita sa porti sutien cand esti acasa...happy