| Tmcn a întrebat:

De la o vreme mi se întamplă când sunt obosită să nu mai pot fi atentă la absolut nimic şi văd în ceaţă. Dorm normal, nu prea am stres, nu ştiu de unde toată oboseala asta..De ce mă simt obosită şi aşa, fara chef?

2 răspunsuri:
| hässlich a răspuns:

Lipsa de fier sau alte deficide, porti ochelari prea tari ori ai nevoie de ochelari. Poate ai anemie thinking

| MllsEcstasy a răspuns:

Fa-ti niste analize de sange. s-ar putea sa fie lipsa de calciu. si eu am avutbig grin