| anonim_4396 a întrebat:

De la un timp imi vine sa mananc mereu... Mereu as manca cate ceva chiar daca nu mie foame. Poate sa insemne ceva? dau fundita.

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Tu mananci cand te plictisesti.Mancarea nu este un mod de a-ti ocupa timpul liber, este o necesitate.Incearca sa-ti ocupi timpul cu diferite activitati; iesitul cu prietenii, mersul la mall.
Atunci cand vrei sa mananci din nou desi ai luat masa nu cu mult timp in urma puneti intrebarea; Mie chiar mi-e foame?

5 răspunsuri:
| HeeYeon a răspuns:

Ori ești în creștere ori ești însărcinată ( nu prea cred plus că nu știu dacă ești fată ).

| Dvxy97rulov a răspuns (pentru HeeYeon):

Sunt fata, dar sigur nu sunt insarcinatahappy.

| skif2skif a răspuns:

Ai grija poate sa insemne inceputul unei obezitati.Umpleti timpul cu altceva!

| Dvxy97rulov a răspuns (pentru skif2skif):

Nu mai am problema astalaughing. cred ca era de la plictisealathinking

| skif2skif a răspuns (pentru Dvxy97rulov):

Ok.numai bine!