| Ruxiii a întrebat:

De Mos Nicolae trebuie sa-i fac unui coleg un cadou. I-am cumparat o carte. Dati-mi o idee de ce as putea scrie pe prima pagina a cartii. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Dymytros a răspuns:

Nu trebuie sa scrii nimic deoarece nu o v-a deschide laughing... serios : ai putea sa-ti scrii numle si dupa "iti ureaza sarbatori fericite" ( clasic ) sau poate fi ceva de gen "sper ca acesta carte sa iti aduca fericire si sa o citesti langa semineul calduros cu o cana de ceai cu scortisoara langa tine si sa te gandesti la mine, cu drag >numele tau< "

| Ruxiii explică:

Ca o dedicatie