| fuuu a întrebat:

De obicei, ce va face sa va simtiti mai bine dupa o despartire? Ceva care sa ma faca sa ma simt mai bine?

Răspuns Câştigător
| Bubuuuu a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vezi partile bune din relatia care tocmai ai incheiat-o, sa iesi cu prietenii si sa te simti bine,sa asculti muzica si sa faci ceea ce iti place. Imi pare rau ca esti trista,dar totul va trece, ar trebui sa zambesti, sa fii fericita pentru ca viata este frumoasa, nu este un capat de lume. Si mereu trebuie sa vezi partea buna a lucrurilor. Bafta :*:*:*