| DifferentBoy a întrebat:

Cum va simtiti astazi?
Eu ma simt extraordinar de bine x)!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ma simt in forma azi

| ComatoseWine a răspuns:

Eu ma simt maxim pentru ca m-am trezit la 12laughing.De fapt fiecare dimineata nu poate sa fie decat super.Out of Stress!

| positivity a răspuns:

Nu știu, am un sentiment de deja-vu.
Mă simt ciudat, oricum.
Am stat aseară şi m-am uitat la un anime horror, şi acum am numai gânduri ciudate în cap.

| Xtadelo a răspuns:

Mi-e somn.

| LolaLollita a răspuns:

M-am trezit la 12:30, ma simt odihnita laughing

| Molecula a răspuns:

Eu sunt plictisithappy

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Eu ma simt bine... dar suparata ca mai este doar o saptamana de vacanta.

| RememberToSmile a răspuns:

Eu ma simt super:dputin somnoroasa ca am stat pana tarziu aseara:d.dar tu de ce te simti asa "extraordinar"?laughing

| BlondaBă a răspuns:

Putin somnoroasa momentan laughing. Dar iti doresc o zi la fel de extraordinara cum o ai acum. Sper sa o am si eu la fel rolling on the floor kiss