| anonim_4396 a întrebat:

De un timp a inceput sa imi placa de un baiat de la mine din clasa,
sintem prieten, citeodata venim impreuna de la scoala. Dar cel mai tare ma enerveaza ca el se uita la o pitipoanca din clasa de la mine care are prieten si este alintata!
Ce ar trebuie sa fac ca sa imi traga atentia?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa vorbesti cu el, spune-i ca il placi

| ElenaSA a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu el.Sa petreci timp impreuna cu el, sa il ajuti. Daca simte ceva pentru tine colega alintata nu are sanse.

| Seepty a răspuns:

Pai vorbeste mai mult cu el si baga-l mai mult in seama. Mai invita-l la plimbari prin parc dupa ore sau la un suc si ''date'' pe langa el tine-l de mana si mangaiel.

FUNDA?

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Nu stiu... apropie.te de el, fa.l sa fiti cei mai buni prieteni si apoi... bac! Baietii? Nu i inteleg toti se uita la pitipnce si zic ca nu mai exista fete cuminti