| Haiducuuuu a întrebat:

De un timp nu mi se mai aprindea telefonul... l-am dus la un service si mi-a zis ca a facut scurt de la un shock... ii mai pot face ceva?

Răspuns Câştigător
| kristy a răspuns:

Daca s-a dus placa aceea de baza poti sa o schimbi dar depinde de ce telefon ai, du-l la un servis profesionist si vor stii ei ce sa faca mai bine!

3 răspunsuri:
| kristy a răspuns:

Funerariile poate!

| Haiducuuuu explică (pentru kristy):

Nul mai poate repara?

| kristy a răspuns (pentru Haiducuuuu):

Daca s-a dus placa aceea de baza poti sa o schimbi dar depinde de ce telefon ai, du-l la un servis profesionist si vor stii ei ce sa faca mai bine!

| Haiducuuuu explică:

Mersi mult de tot o sa il duc lunihappynu cred ca o s-a dus toata placa si doar o piesa 2