| andreisergiu123456789 a întrebat:

De unde as putea invata html,css si javascript in masa?
p.s. Nu vreau niste surse cu informatii putine, vreau surse cu informatie corecta si multa!

2 răspunsuri:
| Legiuitorul00 a răspuns:

Cum adica in masa?
Surse sunt o groaza. Inca din primele rezultate pe Google.

In rest, odata ce vei dori sa faci cate ceva si nu-ti iese automat ajungi si pe stackoverflow.

Deci, primul lucru pe care-l ai de facut e sa inveti sa cauti un material, nu sa astepti mura-n gura.

Eu sunt pe ele de vreo 10 ani. Nici acum n-am ce sa-ti recomand. Incepi eventual cu W3schools (cel mai usor si bine organizat) dupa care dai si peste altele gen Codecademy.

| andreisergiu123456789 explică (pentru Legiuitorul00):

Dar" treehouse" ar merge? caci stiu perfect limba engleza.