| Andreishmek a întrebat:

De unde fac rost de textul de imi trebuie si am primit acest mesaj ce sugereaza si de unde pot face rost dau funda asta e textul: "textul referinta din extrasul bancar"

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un extras bancar se referă la o tranzacție bancară, la un transfer de bani între două entități. El conține datele expeditorului, cei ce dă bani și ai celui ce îi primește. Mai conține motivul acestei tranzacții, la ce anume se referă această tranzcție., ce reprezinntă ea, ce anume s-a plătit. Acesta este textul pe care îl cauți.