| LalLyBoOmD a întrebat:

De unde pot cumpara niste ochelari de scafandru, adica care sa acopere si nasul, nu numai ochii, la un pret bun, in Iasi? Funda urgent!

2 răspunsuri:
| мιcнєℓℓє a răspuns:

Nu stiu sigur daca este in Iasi magazinul Elvila.Acolo sunt sigur, am vazut eu, sau chiar la Pro Sport, este un magazin de articole sport! Fundita?

| AnonimulxD112 a răspuns:

Poii du-te la strand happy La fiecare strand este un magazin alatureii cu tot felul. happy daca nu este acolo [iposibil] du-te in magazine marii. happy