| mikamik a întrebat:

Cum reusesc unii oameni sa inoate pe sub apa cu ochii deschisi si fara ochelari de scafandru?

Răspuns Câştigător
| lavynika a răspuns:

Nu este mare lucru, poti inota cu ochii deschisi in apa, dar nu se vede foarte clar si daca apa este sarata sau are mult clor te cam ustura ochii.

2 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

După câteva secunde ochii se obişnuiesc puţin în apă, dar te cam dor şi vezi cam în ceaţă.

FantaSZy.

| Anna_5437 a răspuns:

Am inotat in bulgaria cand am fost cu ochii deschisi in apa, adevaru e ca vezi in ceata iti trebuie ochelari, dar dupa cateva ore mi s-au inrosit ochii si asa erau si a doua zi asa ca nu-ti recomand sa faci asta ...chiar daca stio ca tuh esti am mult cu bronzatu happy