| Ciresikaaa a întrebat:

De unde pot gasi romanele povestite pe fiecare capitol, adica o carte povestita pe fiecare capitolhee hee dau funda promit

Răspuns Câştigător
| Paula007 a răspuns:

Exista atatea culegeri pentru proza de liceu.chiar n-ai nimerit niciuna in biblioteca?hee hee

ah, si incearca sa citesti si "arca lui noe " a lui manolescu. e o alta perspectiva asupra romanelor.winking si profesorii o sa te adore daca stii ceva, orice, de manolescu. desi tipul mi se pare un idiot :-|

1 răspuns:
| Nicoleta a răspuns:

Pe google.Scrii "rezumat si numele romanului"