| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a întrebat:

De unde pot lua haine emo? mai exact stil ghotic, punk, funky, etc...va rog cat mai multe raspunsuri big grin

Răspuns Câştigător
| Frogie a răspuns:

Www.hottopic.com

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Www.okazii.ro - la catalog -> haine.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ti le confectionezi singura...cumperi materiale si gasesti o croitoreasa "trendy"si gata... le faci exact pe gustul tau!

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє explică:

Mai dati raspunsuri, va rog

| Alex_7297 a răspuns:

'Modus vivendi, sanchi, generatia trendy, funky, feţe junky, freze punky, păpuşi chucky şi barbie.'
Nu ar fi mai bine să fii normală? Mai târziu, când o să vezi cum arătai, o să te amuzi copios de cât de caraghios arătai!

| Brianariri a răspuns:

De la magazin!, De la mall! cu pl!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la secondu la kilalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La magazin cauta si nu numa in unul esftin poate vei gasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la terranova, di mollwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti din moldova atunci eu am auzit ca sunt haine emo... la ma gazinul NIRVANA