| angelkissing a întrebat:

Voi ce stil aveti?(emo, normal, pitiponk, rock, punk, hip-hop etc ) so niste siteuri cu ce haine sa imbracati sau ce muzica asculatati, vreau raspunsuri si din partea baietilor.Ms

2 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

Clasic, dar și elegant. De obicei nu îmi cumpăr hainele de pe site-uri pentru că calitatea nu este cea mai bună și măsurile nu sunt corecte.Prefer să le probez înainte să le cumpăr. Eu cumpăr hainele de la zara, breshka etc.
Muzică: ascult orice înafară de populară și rock.

| Shenn a răspuns:

Combin normal/clubber cu rock alternativ happy EX. blugi, maiou + camasa intoarsa la maneci pana aproape de cot. si tot asa, tot timpul le combin, cat despre muzica...alternative rock/electronic doar celldweller,house,dnb - pendulum, haine de obicei imi cumpar de la bershka,zara,takko, frankie's garage, waikiki.