| AnitaAlexandra a întrebat:

De unde pot lua o cheita cu internet? Plec pentru o saptamana de acasa si as vrea sa am acces la internet de pe laptopul meu acolo unde voi merge. Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| Ronnie35 a răspuns:

Imprumuta de la cineva un modem, daca nu ai. E cea mai simpla metoda.

1 răspuns:
| ALEX2402 a răspuns:

Poti sa-ti faci un abonament la rds cu internet portabil sau acolo unde mergi gasesti un router de WI-FI si nu o sa mai ai nevoie de abonamentul de care-ti ziceam