| DarkTheory a întrebat:

Am o problema cu routerul wireless.
Eu am o cheita wireless pe pc.ul meu, se conecteaza la reteaua mea de internet dar scrie ca nu am acces la internet, dar de exemplu cu laptopul meu nu am probleme, asta se intampla doar cu desktop pc, cheita nu are probleme, e noua, am incercat si cu firewall si am adaugat cheita la programele lasate de firewall, ce as mai putea sa fac ca in afara sa fie conectat, sa aiba acces la internet?

Răspuns Câştigător
| DarkTheory explică (pentru Tagaso):

Mersi mult pentru raspuns, dar inca nu merge, ar mai fi ceva rezolvare dupa tine?

| Tagaso a răspuns (pentru DarkTheory):

Deschide un browser, tastează 192.168.1.1 Wan seting, Basic să fie bifat tot pe enable. obtain automatic ip, user name și parola