| Zuzzy05 a întrebat:

Am o curiozitate...pe Facebook apare la profilul cuiva,undeva in partea stanga, cati prieteni ai si apare si numele a 9 dintre ei. Pe ce criterii se bazeaza chestia asta,e vorba de activitatea pe chat,de like-urile primite,de faptul ca te uiti constant pe acele profiluri? De exemplu, mie imi apar vreo 4 persoane cu care vorbesc destul de mult,dar trebuia sa mai apara si altele(dar nu apar) daca era acest criteriu, insa imi apar si persoane la care ma uit ocazional pe profil.
Stiti cumva pe ce criterii apar acele persoane?

2 răspunsuri:
| Sheldon a răspuns:

Cred ca e aleatoriu...

| highestly a răspuns:

Cred ca e vorba despre prietenii comuni pe care ii au persoanele respective. Sper ca te-am ajutat.