| EuDuDa a întrebat:

Cumpar Skateboard Ieftin pana in 80 de lei... URGENT!

4 răspunsuri:
| YoungSteve a răspuns:

Sfat : sa nu iti iei niciodata skateboard-uri mai ieftine de 150 lei...sunt foarte proastehappy mai bine iti iei un crazy creek de pe okazii.ro e 150 lei are un prieten, e foarte bun happy

| sasha1265 a răspuns:

Buna! Si eu am un skate foarte bun. Il vand pentru ca am 2. Daca nu ti-ai cumparat inca imi poti trimite un email pe adresa bia_judoka@yahoo.com

| GEOK_6461 a răspuns:

Baga idu ady_unyku ca am eu de vanzarewinking 45 lei negociabil f bun