| Faviu a întrebat:

De unde pot sa imi dau seama ce zodie are o persoana, ma rog fara sa stiu cand s-a nascut?

Răspuns Câştigător
| Dak1no a răspuns:

Pai daca nu sti in cat e nascut du-te intreaba-l in cat sau direct zodia simplubig grin

2 răspunsuri:
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Simplu. O intrebi!

| SnowWhite1 a răspuns:

Nu prea poti.
Bine poate dupa comportament pentru ca fiecare zodie are caracteristiciile ei insa nu e sigur.De exemplu, eu sunt fecioara si se spune ca fecioarele sunt foarte ordonate ceea ce la mine nu prea se potriveste:-s asa ca...imi pare rau dar eu nu stiu o alta cale, in afara de ziua de nastere.