| SoreMihalacheSorina a întrebat:

De vreo 2-3 zile ma dor rinichi rau.De ex aseara nu prea ma puteam intoarce pe partea stanga(in pat)
Intr-adevar umblu desculta,, fara ciorapi pe gresie prin casa...si stau cu spatele gol..adica nu pun maieu si unele bluze se ridic in sus daca ma intelegeti

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Ai racit daca stai asa dezbracata. Tu simti ca te doare intr-un loc, dar nu poti stii ce este acolo unde te doare. Mergi la medicul de familie, care-ti va da trimitere spre medicul specialist corespunzator. Sanatate!

| SoreMihalacheSorina explică (pentru ElenaSA):

Mulțumesc de sfat :*

| Florenta16 a răspuns:

Ai racit sau ai pietre la rinichi. Iti recomand o ecografie. Bafta!

| SoreMihalacheSorina explică:

Vă mulțumesc, tutror de păreri.
Toate răspunsurile sunt folositoare, și nu pot da funda doar cuiva.
Vă pup :*

| Moviesfan1 a răspuns:

Înseamnă ca s-ar putea sa racesti sau ca ai o piatra la rinichi ti-as recomanda sa vezi un medic.Cu astfel de probleme nu te joci.PUPhappySper sa te faci bine.