| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 4 ani nu mi-au mai crescut sanii deloc.care poate fi cauza? vreau sa-mi creasca macar putin ma mult.acum am 15 si am sanii unei fete de 12 ani.se poate rezolva prin alimentatie? poate fi o cauza si faptul ca, ciclul mi-a venit la 10 ani?

4 răspunsuri:
| galileo a răspuns:

Ceau. Iti recomand sa consulti un medic. El iti va putea spune care este cauza si iti va da alternative de tratamente adecvate varstei tale. Nu trebuie sa te ingrijorezi fiindca nu ai decat 15 ani, iar perioada de crestere tine pana la 22, poate chiar mai mult. Ai grija de tine. Ceau.

| claudiarebecca a răspuns:

I had the same prb. mi-au crescut insa mult dupa ce mi-am inceput viata sexuala. asa ca mai asteapta si vei vedea ca se rezolva...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar tu cati ani ai daca ti-ai inceput viata sexuala?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sotia mea are sanii tai.sunt atat de dragalasi si au hranit trei copii care acum au 19, 17, si o fetita de 7 ani.si stau drepti ca la o adolescenta, nu s-au lasat deloc fiindca nu au cum.eu am albit si ea cu sanii micuti la 42 arata ca la 28-30 spre mandria mea.asa ca nu-ti fa probleme.nu ai vazut inca o pereche de sani lasati? ajung la buric. mi-a spus sotia. eu nu sunt curios defel.