| Veve_Eve_2000 a întrebat:

Decand am inceput scoala adica clasa a 8-a, am cunoscut un baiat dragut cu un mai mare ca mine, fiind clasa a 9-a. La inceput dupa ce am facut cunostiinta ma baga inseama, ma pupa, ma lua in brate si eu luam toate lucrurile in serios. Numai ca dupa o luna el s-a combinat cu o fata, iar dupa despartirea lor nu m-a mai bagat inseamna doar asa spunandu-mi,,Heii". Apoi la fel si-a gasit pe alta si numai vorbea absolut deloc cu mine, iar cand s-a despartit de ea m-a mai pupat doar odata pe obraz. Acum, in prezent este iar cu o fata de aproximativ doua luni si nu stiu cat demult o iubeste, fiindca mi-am dat seama ca este un baiat care se da la toate fetele si totusi intr-un fel ma oftic stiind ca la inceput de an scolar era mai altfel, iar acum este schimbat total. Mi-a mai zis o colega ca i-a spus iubitul ei ca asta de imi place mie i-a spus iubitului colegei cum ca ii place de mine, desi nici nu prea ma mai baga in seama. Dar cand ma intalnesc cu el in oras am vazut ca se uita la mine, imi zambeste si dupa imi spune,, buna" sau depinde... In acest moment ma mai gandesc si la examen si am emotii la mate si imi este teama ca nu o sa intru la acelasi liceu cu ea. Deci ma ajutati si pe mine va rog cu un sfat? Dau funda

2 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Cred ca nu este cazul sa iti placa de un baiat care te pupa si te lua in brate si dupa s-a cuplat cu alta. Cred ca nu te merita si din contra nu merita nici sa te gandesti la el. Se combina cu tipe, se da la toate, nu e normal. Mie una nu mi-ar place sa se zica despre iubitul meu: ` a, e cu ala..pai ala s-a dat si la mine si la o colega si la..si la..si la.` si tot asa. Nu conteaza ce zice gura lumii, da da, stiu..doar ca, conteaza mult ce face el. :3
Daca te placea nu te pupa si dupa se combina cu alta.A vazut ca, cu tine nu ii merge cum ii merge cu alte proaste.
Mult noroc!

| DimaAzeri a răspuns:

Se pare ca esti o fata foarte daruitoare. Daruiestete examenului si lasa restul sa se aseze de la sine.
Succes!