| anonim_4396 a întrebat:

Dece cand vizionez un clip pe youtube si misc mouse-ul o ia razna clipul adica se "balbaie" se repete cateva secunde?straight face

5 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Este de la procesorultau tongue...probabil nu este unul excelent

| ombladon a răspuns (pentru YoYo):

Ba, abia ma abtin sa nu tit spun vreo doua, sa zicem ca as avea un procesor de 1Ghz, tot ar merge normal, am un procesor de 3Ghz, 1, 5Gb de ram placa video 256, nu e un pc pentru gaming dar pe youtube in 720p mergea perfect, ni nu merge in reluare ca si cum nu s-ar incarca greu din cauza ne-ului sau ca e slaba placa video ci merge inainte-inapoi 2, 3 secunde cand misc mouse-ul chiar daca am inchis fereastra cu clipul... Daca am scris cv gresit sa stii ca abia m-am trezit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil sa fie de la youtube, si la mine se intampla.
Sau daca scriu pe mess incepe sa se intrerupa.

| ombladon a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are cum sa fie de la youtube, nu iti dai seama ca le sareau toti in cap?

| FelieDePaineArsa a răspuns:

Ar putea fi din cauza browserului (incearca cu altul).
Daca tot nu merge fa un update la Flash Player de aici: http://get.adobe.com/flashplayer/