| haidinamo a întrebat:

Dece nu imi merge assasins creed3 am procesor Intel celeron 1. 8GHz 2.00 RAM windows 7 ce trebuie sa fac imi trebuie windowsxp?

Răspuns Câştigător
| Radulescu_Alexandru_1990 a răspuns:

Iti spun eu..am avut aceeasi problema ...pentu ca windows 7 ocupa foarte foarte mult spatiu pe hardare...placa video ..etc si de aia nu iti merge big grin sper ca ti-am fost de folos funa pls big grin

2 răspunsuri:
| haidinamo explică:

Radu, imi trebuie windxp?

| s0ulgfx a răspuns:

Http://www.game-debate.com/....../index.php Te uiti acolo la Recommended Requirements si vezi de ce nu iti merge...
Minim 4GB de RAM; Procesor Core 2 Quad cu peste 2.88 GHz;)