| zavoeanumariaiulia a întrebat:

Dece nu pot sa ma loghez pe facbook?

Răspuns Câştigător
| Prishille a răspuns:

Incearca sa stergi cookies. daca folosesti opera da clik dreapta pe pagina de web TPU, apoi edit site preferences, du-te la cookies apoi in caseta ce a aparut cauta delete (undeva in partea stanga) si da delete la toate cookies. pentru internet explorer si mozilla intra aici: http://www.paginata.com/paginata/tag/sterge-cookies
s-ar putea ca asta sa fie problema...mie mi s-a intamplat sa nu pot sa ma loghez din cauza asta, succes

1 răspuns:
| AloneQsFini a răspuns:

Pentru ca Facook, nu exista!