| DianaEO a întrebat:

Cum deblochezi pe cineva de pe Facbook?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Dai la sageata aia de langa " acasa", apoi la setari de confidentialitate si dupa la persoane si aplicatii blocate. Imi poti face un print screen sa vad cum ai tu la timeline?

3 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

Privacy settings -> block people or apps -> manage settings -> dai unblock la numele prietenului pe care il vrei deblocat. happy

| DianaEO explică:

Emaaa. ultima optiune la mine este " Language". IcexD cum ajungi la Privacy settings daca ai Timeline?

| Emena a răspuns (pentru DianaEO):

Dai la sageata aia de langa " acasa", apoi la setari de confidentialitate si dupa la persoane si aplicatii blocate. Imi poti face un print screen sa vad cum ai tu la timeline?