| Justme111 a întrebat:

Deci. Acum ceva timp, colega mea a facut o pagină iar pe mine m-a facut editor, ea fiind administrator. Ideea e ca de la un timp (7-8 luni) ea nu posteaza deloc, ci doar eu, insa nu vrea sa ma facă administrator. I-am scris sa ma facă si mi-a dat "seen" csf. laughing
Aveti idei sau stiti cum as putea să devin administrator fara ajutorul ei?
Dau fundă daca asta vreți! :*

1 răspuns:
| DumitruS a răspuns:

Pagina de ce, de Facebook? n-ai cum. daca nu mai ai chef, fa-ti pagina ta si-ti faci reclama de pe pagina ei. happy