| Anutza_9378 a întrebat:

Deci... acum sunt comb cu prietenul baiatului pe care il plac si vreau sa ma despart de el pentru ca baiatul ala vrea sa ne impacam
dar nuju ce sa fac pentru ca nu vreau sal ranesc pe actualul
cum sa ma despart de el fara sal ranesc?
P. S.:cei doi sunt prieteni destul de buni...si nu vreau sa rup aceasta prietenie
funditahappy

Răspuns Câştigător
| Adina a răspuns:

Ii spui actualului ca ti-ai dat seama acum ca voi nu sunteti compatibili si ca vrei s`o iei pe alt drum straight face
Spune`i ca vreti sa ramaneti amici tongue
Dar inainte de asta compara`i pe cei doi...
Si da`ti seama care dintre ei te place.
Pentru ca tu te poti despartii de actualu` si apoi cealalalt nu vrea sa fie cu tine.si ce`o sa faci?straight face Ramai cu ochii in soare rolling eyes
Bafta!

1 răspuns:
| virusz a răspuns:

Daca nu te duci cu ceva arme la tine nu ai cum sa il ranesti. ok am glumit.
Pai tu ar trebui sa il cunosti mai bine pe prietenul tau si celalalt baiat, daca sunt genul care se cearta pentru o fata sau nu, trebuie sa stii sigur si daca prietenul lui ii place de tine.
Sii fiind fata tu trebuie sa stii sa lasi in urma si sa treci la mai bun fara resentimente numai asa o sa faci ceva bun in viata.