| Anutza_9378 a întrebat:

Fostul prieten vrea sa ne impacam si eu il plac... dar acum sunt cu alt baiat si e prietenul lui. Ce sa fac? Adica cum sa-i spun ca vreau sa ma despart de el?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si dupa aia o sa il regreti pe actualul.Fostul a avut o sansa la tine si si-a ratat-o.De ce nu il lasi pe cel de langa sa te faca fericitahee heeCe a fost in trecut ar trebuie sa ramana in trecut.Intr-adevar oricine merita a doua sansa dar sa nu fii prea dezamagita de experienta astawinking

| scumpikaalexa a răspuns:

Draga Anutza fa ce zice inima ta ci nu neaparat ce sfaturi iti dam noi.De exemplu si eu sunt intr-o situatie exact ca tine m-am despartit de fostul si acum vrea ca sa ne impaca si eu acum umblu cu prietenul lui, dar am observat de multe ori ca ii este ciuda cand ma vede ca sunt cu prietenul lui si aud de la unu si de la altul ca vrea ca sa se impace cu mine.Si il iubesc mult pe fostul, dar cand ma gandesc cate mi-a facut atuncia nu mai vreau ca sa aud nimica de el.Deci sfatul meu este ca sa faci ce iti zice inima ta ai putea ca sa te impaci cu el, dar iti zic nu va mai fi niciodata ca inainte si sa nu suferidupaia mai mult.Si asta depinde de ce vrea ca sa se impace cu tine poate vrea iar ca sa te culci cu el sau poate te iubeste cu adevarat si ii pare rau asta numa el stie c eare in cap ca eu nu am de unde sa stiu. Sper ca te-am ajutat si BAFTA MULTA PWP