| anonim_4396 a întrebat:

Deci, ai o relatie cu un baiat si totul e bine pana cand apare o parasuta care se crede cea ma buna si ti-o strica! Ce faci? straight face E o fata vai de capu' ei si se baga in relatia mea...Este in aceeasi clasa cu prietenul meu la scoala si pana acum erau certati, nu erau prieteni.Si azi a stat toata ziua cu el in banca si poate ca de acum incolo asa vor sta si ii vorbeste intr-una!:@ Nu vreau sa o bat pe schilodenia asta dar chiar ma enerveaza la culme ca se baga peste tot, are niste fite-.-. Iar el imi spune ca e proasta si ca nu o baga in seama dar parca ceva s-a stricat in ultimul timp, este mai distant cu mine si parca as vrea sa ii vorbesc sa imi dau seama ce o sa se intample cu noi dar mai vreau sa astept sa vad ce o sa se intample:/ Voi ce ati face in locul meu tinand cont si ca este distant si tinand cont ca mai este si proasta aia!? happy Ma scuzati de limbaj dar nu o pot numi "fata" si trebuie sa o injur, sa ma descarc! big grin

1 răspuns:
| Vanesituca a răspuns:

Buna,stiu prin cea ce treci ceva gen am patit si eu,eu am batut-o pe handicapata aia si dupa aia vine pretenu meu si imi zice ca ce am patit ca nu am incredere in el si eu i-am zis de ce am reactionat asa si el mi-a zis ca credea ca il cunosc mai bine de atat si ca niciodata nu mi-ar fi facut asa ceva Imi pare rau dar se termina aici,mai dezamagicryingcrying si am ajuns sa regret te sfatuiesc sa nu o bati infdiferent cat te enreveazawinking Eu nu te cunosc,dar ca fata meriti mai mult:X Sfatul meu este sa te duci la el si sa ii zici exact prin cea ce treci si ce pareri ai, daca o sa-i zici in fata o sa inteleaga si o sa te ajute crede-ma, sper ca te-am ajutat si iti urez Baftakiss